30-lecie Oddziału Neonatologicznego


Szanowni Państwo,
Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż 5 października 1987 roku swoją działalność w obecnej lokalizacji rozpoczął Oddział Neonatologiczny, który w dniu dzisiejszym świętuje 30-lecie swojej działalności. Początkowo Oddział przeniesiono na chwilę, „maksymalnie 2-3 lata”, tymczasem przeniesienie to trwa do dnia dzisiejszego. Niech to chwilowe przeniesienie będzie dobrą wróżbą dla Oddziału i trwa jak najdłużej.
Pragniemy również podkreślić, iż ten piękny jubileusz nie miałby miejsca, gdyby nie ogromny wkład Naszego personelu. Drodzy pracownicy doceniamy Państwa trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy. Dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym i składamy serdeczne życzenia zadowolenia z efektów wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Szanowni Państwo korzystając z nadarzającej się sposobności pragniemy złożyć serdeczne życzenia Naszym pierwszym noworodkom, którzy dziś świętują swoje 30 urodziny oraz wszystkim dzieciom narodzonym w naszym Szpitalu najserdeczniejsze życzenia ogromu radości, szczęścia, cudownej i kochającej rodziny oraz wspaniałych przyjaciół.
Wszystkiego najlepszego!