Kontakt


 

Szanowni Państwo,
Za pomocą poniższego formularza kontaktowego możecie się Państwo skontaktować z naszym szpitalem.
Jeżeli oczekujecie Państwo odpowiedzi na swoje zapytanie, koniecznie prosimy o podanie adresu emailowego.

Zabezpieczenie przed spamem
W celu zabezpieczenia przed robotami spamującymi przed wysłaniem formularza prosimy zaznaczyć poniższe pole i odpowiedzieć na ewentualne pytanie kontrolne.


Centrala: +48 (32) 2283030; +48 (32) 2283170; +48 (32) 2283297

Centralna Izba Przyjęć tel./fax +48 (32) 6085992

Przychodnia Specjalistyczna +48 (32) 2282127

NIP 6431764082
REGON 000308270
KRS 0000490160

Rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzony przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy 26.548.000,00 zł

NFZ 121/100474

Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą
prowadzony przez Wojewodę Śląskiego – RPWDL 000000013337
BANK: Bank Gospodarki Żywnościowej SA
R-K BIEŻĄCY 23 2030 0045 1110 0000 0214 4070
DAROWIZNY, WADIA 61 2030 0045 1110 0000 0283 4220

Kontakt z oddziałami szpitalnymi

Oddział Chorób Wewnętrznych I

Ordynator
Joanna Bon-Bałazińska
32 228 30 30 wew. 201
 jbon@zozsiemianowice.pl

Z-ca ordynatora
Krystian Ledwoń

Pielęgniarka Oddziałowa
Celina Grzesiek
32 228 30 30 wew. 219

Sekretariat
Anna Koj
32 228 30 30 wew. 222

Dyżurka lekarska
32 228 30 30 wew. 212

Oddział Chorób Wewnętrznych II

Ordynator
Andrzej Straszak
32 228 30 30 wew. 286

Pielęgniarka Oddziałowa
Urszula Winiarska
32 220 30 30 wew. 289

Sekretariat
Bożena Teichmann

Dyżurka pielęgniarska
32 220 30 30 wew. 274

Dyżurka lekarska
32 228 30 30 wew. 287

Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Ordynator
Krzysztof Moćko
32 228 30 30 wew. 229
 kmocko@zozsiemianowice.pl

Pielęgniarka oddziałowa
Małgorzata Brol
32 228 30 30 wew. 283

Sekretariat
Bogusława Jagła
32 228 30 30 wew. 285

Dyżurka lekarska
32 228 30 30 wew. 232

Dyżurka pielęgniarek
32 228 30 30 wew. 220

Oddział Chirurgii Ogólnej

Ordynator
Michał Dyaczyński
32 228 30 30 wew. 233
 mdyaczynski@zozsiemianowice.pl

p.o. Pielęgniarka Oddziałowa
Barbara Staroń
32 228 30 30 wew. 242

Sekretariat
32 228 30 30 wew. 242

Dyżurka lekarska
32 228 30 30 wew. 241

Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Ordynator
Bartosz Kniażewski
32 228 30 30 wew. 275
 bkniazewski@zozsiemianowice.pl

Położna Oddziałowa
Lidia Wieczorek
32 228 30 30 wew. 223

Sekretariat
Justyna Baklińska
32 228 30 30 wew. 205

Dyżurka lekarska
32 228 30 30 wew. 253

Izba przyjęć Ginekologia
32 228 30 30 wew. 276

Izba Przyjęć Położnicza – dyżurka położnych
32 228 30 30 wew. 206

Blok Porodowy

Dyżurka lekarska
32 228 30 30 wew. 277

Dyżurka położnych
32 228 30 30 wew. 248

Oddział Neonatologiczny

Ordynator
Barbara Pajek
32 228 30 30 wew. 292
 bpajek@zozsiemianowice.pl

Pielęgniarka Oddziałowa
Wanda Wujcikowska
32 228 30 30 wew. 202

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Ordynator
Joanna Matysik
32 228 30 30 wew. 218
 jmatysik@zozsiemianowice.pl

Pielęgniarka Oddziałowa
Joanna Hyra
32 228 30 30 wew. 268

Sekretariat, dyżurka lekarska – anestezja
32 228 30 30 wew. 224

Dyżurka lekarska
32 228 30 30 wew. 269

Dyżurka pielęgniarek
32 228 30 30 wew. 236

Oddział Rehabilitacji Narządu Ruchu

Ordynator
Małgorzata Jarosławiecka – Kostka
32 228 30 30 wew. 270
 mjaroslawiecka@zozsiemianowice.pl

Pielęgniarka Oddziałowa
Aurelia Zuzga
32 228 30 30 wew. 250

Sekretariat
32 228 30 30 wew. 250

 

 

Kontakt z przychodnią specjalistyczną

Kierownictwo przychodni

Jerzy Becker
kierownik

32 2283030 wew. 390
32 2282178

Norbert Szolc
zastępca kierownika

32 2283030 wew. 391
32 2282178
 nszolc@zozsiemianowice.pl

Rejestracja ogólna

32 2283030 wew. 380
32 2282127

Poradnie

Poradnia Chirurgiczna

32 2283030 wew. 381

Poradnia Ortopedyczna

32 2283030 wew. 382

Poradnia Endokrynologiczna

32 2283030 wew. 383

Poradnia Otorynolaryngologiczna

32 2283030 wew. 386

Poradnia Onkologiczna

32 2283030 wew. 387

Poradnia Urologiczna

32 2283030 wew. 389

Pokój pielęgniarek

32 2283030 wew. 393

Apteka szpitalna

32 2281930
 apteka@zozsiemianowice.pl

Kontakt z administracją

Biuro Zarządu

Asystent Biura Zarządu
Anita Gral – Rokita
32 228 30 30 wew. 213
32 228 14 98 (fax)
 sekretariat@zozsiemianowice.pl

Zarządzanie jakością

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością
Małgorzata Gruszka

Centrala/recepcja

32 228 30 30
32 228 31 70
32 228 32 97

Dyrektor ds. Lecznictwa

dr n. med. Joanna Bon-Bałazińska

Przełożona Pielęgniarek i Położnych

Ewa Don
32 228 30 30 wew. 279
 edon@zozsiemianowice.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Grażyna Musik
32 228 30 30 wew. 326

Dział Ekonomiczny

Alicja Kruk
32 228 30 30 wew. 340
 akruk@zozsiemianowice.pl

Dział Kadr

Kierownik
Monika Grudziewicz
32 228 30 30 wew. 346
 mgrudziewicz@zozsiemianowice.pl

Joanna Kozłowska
32 228 30 30 wew. 330
 jkozlowska@zozsiemianowice.pl

Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

Zamówienia Publiczne
32 228 30 30 wew. 272
32 228 18 86
32 228 18 86 (fax)

Renata Zawiślak
 rzawislak@zozsiemianowice.pl

Krzysztof Kot
 kkot@zozsiemianowice.pl

Zaopatrzenie
Grzegorz Pilakowski
32 228 30 30 wew. 321
 gpilakowski@zozsiemianowice.pl

Dział Statystyki Medycznej i Analiz

32 228 30 30 wew. 312

Teresa Strokosz
 tstrokosz@zozsiemianowice.pl

Joanna Ciechalska
 jciechalska@zozsiemianowice.pl

Teresa Winkler
 twinkler@zozsiemianowice.pl

Katarzyna Śmieja
 ksmieja@zozsiemianowice.pl

Dział Płac

32 228 30 30 wew. 339

Hanna Andrzejewska
 handrzejewska@zozsiemianowice.pl

Paulina Woźniak
 pwozniak@zozsiemianowice.pl

Dział Informatyczny

32 228 30 30 wew. 345

Kierownik
Sebastian Kulik
 skulik@zozsiemianowice.pl

Sebastian Pietralik
 spietralik@zozsiemianowice.pl

Przemysław Malik
 pmalik@zozsiemianowice.pl

Dział Techniczny

32 228 30 30 wew. 336

Kierownik
Józef Wylężek
 jwylezek@zozsiemianowice.pl

BHP

32 228 30 30 wew. 325

Specjalista ds. BHP
Piotr Chmiel
 pchmiel@zozsiemianowice.pl