Logotypy UE
Aktualności

12 Maja Międzynarodowy dzień Dzień Pielęgniarki

Drogie Pielęgniarki!

Zarząd Szpitala składa Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek. Jesteście niezastąpioną częścią naszego zespołu medycznego, pełniącą kluczową rolę w opiece nad pacjentami i ich rodzinami.

Wasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w codzienną opiekę nad pacjentami jest nieocenione. Jesteście nie tylko profesjonalistkami w swojej dziedzinie, ale również wsparciem emocjonalnym dla naszych pacjentów w trudnych chwilach ich życia.

Dziękujemy Wam za codzienny trud, z jakim podejmujecie wyzwania, które przed Wami stawia praca. Wasza empatia, troska i zaangażowanie w zapewnienie najwyższego standardu opieki medycznej, sprawiają, że nasi pacjenci czują się bezpieczni i zaopiekowani, co wielokrotnie podkreślają.

W tym szczególnym dniu, pragniemy złożyć Wam podziękowanie za dokonany wybór życiowy w postaci poświęcenia dla służby, oddania oraz za Wasze niezmienne zaangażowanie w dobro pacjentów. Życzymy Wam sukcesów, spełnienia zawodowego i osobistego oraz zdrowia i zadowolenia na co dzień.

Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek!

Z wyrazami uznania,

Zarząd Szpitala wraz z Zespołem Lekarskim i Pracownikami Szpitala